Eksperienca që mund

t'i besoni

Sepse buzëqeshja është bukuria e shpirtit tuaj !

Eksperienca turistike

dentare në

klinikën tonë

Ofrojmë qëndrim falas për 2 persona: qëndrim në një hotel me tre yje vetëm 30 metra larg klinikës dhe shërbime të tjera falas: transport nga aeroporti dhe asistencë në anglisht/italisht për të gjithë kohëzgjatjen e trajtimeve.

Përveçse do të përfitoni trajtime dentare cilësore duke kursyer 50% të çmimit në raport me Italinë, ju mund të shfrytëzoni kohën e lirë për të kryer pushimet tuaja. Guidat tona do t’ju mundësojnë udhëtimin në Tiranë dhe vendet më të bukura në Shqipëri, duke ju ofruar gjithë ndihmën që ju nevojitet falas.

Dental Tourism in Albania
Ndihmë para udhëtimit
Transferta nga aeroporti në mbërritje dhe nisje
Akomodimi në hotel me 4 yje

Përvoja jonë mbi 20 vjeçare është përkthyer në 12.743 pacientë të lumtur ndërkombëtarë që u larguan nga klinika jonë me një buzëqeshje të ndritshme dhe të shëndetshme!

Pse duhet të keni besim në kujdesin dentar që do të merrni? Sepse do të jeni në duart e profesionistëve dentarë të përkushtuar dhe me përvojë!

Çfarë mund të bëni në Shqipëri?

Shqipëria ofron një përzierje magjepsëse të historisë, peizazheve mahnitëse dhe kuzhinës së shijshme. Ja një shije e asaj që ju pret:
Zbuloni personalisht kulturën e pasur të Shqipërisë. Eksploroni skenën dinamike të artit të Tiranës, e cila përfshin Galerinë Kombëtare të Arteve Figurative dhe muzetë e veçantë të Bunk’Art.

Çlodhuni në plazhet e papërlyera në Ksamil përgjatë Rivierës Shqiptare. Ecni nëpër peizazhet mahnitëse të Parkut Kombëtar të Thethit, gjeni fshatra historikë të zhytur mes majave dhe shijoni mikpritjen miqësore të Alpeve Shqiptare për të marrë një shije të jetës malore. Shijoni ushqimin e shijshëm të Shqipërisë, i cili është një përzierje e bukur e shijeve ballkanike dhe mesdhetare.

Jeni të intriguar nga ideja për të vizituar Shqipërinë dhe për të marrë një kujdes të shkëlqyer dentar në të njëjtën kohë?

Dental Tourism in Albania
Dental Tourism in Albania
Dental Tourism in Albania

Udhëtim Dentar i Giovanni-t !

Gjatë përvojës sonë mbi 20 vjeçare, mikpritja e pacientëve ndërkombëtarë ka qenë gjithmonë një kënaqësi.

Sot ju prezantojmë Giovanni Stuvia.

Klikoni videon për të dëgjuar përvojën e tij me turizmin dentar në Durrës, Shqipëri.

Ne jemi këtu për të ndihmuar

Keni pyetje në lidhje me përvojën e turizmit dentar? Mos hezitoni të na kontaktoni dhe ne do të jemi më se të lumtur të diskutojmë specifikat me ju.


Dental Tourism in Albania